Yolanthe Cabau laat kokosnoten bijna uit topje vallen tijdens uitje met Wesley Sneijder

Nieuws
zaterdag, 05 juli 2025 om 11:00Instagram
yolanthe cabau
Yolanthe Cabau deelt weer eens pikante beelden vanuit het zonnige Miami. Althans, dat zou het moeten zijn, het weer valt namelijk flink tegen. Gelukkig maken haar kokosnoten veel goed.
De voormalig voetbalvrouw is momenteel met haar zoontje Xess Xava op vakantie. Niet in Los Angeles, waar ze woont, maar aan de kust van Florida. En wie loopt daar opvallend in beeld? Juist, Wesley Sneijder!

Yolanthe Cabau zingt in de regen ondanks aanwezigheid  Wesley Sneijder

Op de Instagram Stories van Yolanthe Cabau is goed te zien hoe haar vakantie er tot nu toe uitziet. Veel regen en weinig zon. Toch laat Yolanthe haar humeur er niet onder lijden. Met een drankje in de hand, en zichtbaar moeite om haar topje op z’n plek te houden, filmt ze zichzelf terwijl ze het nummer It’s Raining Men zingt. Al verandert ze het bekende refrein naar: “It’s a rainy day!”
Wat minstens zo opvallend is, is de verschijning van Wesley Sneijder. De recordinternational van Oranje lijkt zijn favoriete kleur nog altijd met trots te dragen. In een fel oranje shirt loopt hij gezellig achter Yolanthe aan. Geen schaduw van rivaliteit of afstand, maar een opvallend ontspannen sfeer tussen de twee. Zou hier meer aan de hand zijn?

Yolanthe Cabau trotseert regen in wankel topje 

De 40-jarige Yolanthe Cabau heeft duidelijk geen zin om zich volledig in te pakken, ondanks het slechte weer. In een wankel topje, waar haar kokosnoten maar nét in blijven zitten, probeert ze haar drankje tussen haar arm en borst te balanceren. Geen makkelijke opgave, blijkt uit de beelden. Maar eerlijk is eerlijk: de kijkers zullen er niet om klagen.
Het ene moment houdt ze haar topje omhoog, het andere moment zingt ze vrolijk verder. De regen kan haar duidelijk gestolen worden, zolang ze haar gevoel voor humor én haar flinke rondingen maar behoudt.

Yolanthe Cabau showt kokosnoten op verlaten strand

Na een etentje loopt het drietal richting het strand. Door het aanhoudende slechte weer is het daar echter compleet uitgestorven. Geen zonnebadende toeristen, enkel nat zand en wind. Maar voor Yolanthe Cabau geen reden om niet even het water in te duiken.
Wesley filmt hoe Yolanthe en hun zoon samen de golven trotseren. De beelden laten zien dat de band tussen hen nog altijd sterk is. Geen geruzie en geen afstand, ondanks de stortregen.
En ja, die kokosnoten kregen tijdens die strandwandeling weer alle ruimte. Het lijkt erop dat Yolanthe haar volgers met opzet trakteert op een subtiele show. En of Wesley daar bezwaar tegen heeft? Wij betwijfelen het.