Jutta Leerdam begint steeds meer op Jake Paul te lijken: "Ik wil vooral mezelf bedanken"

Nieuws
zondag, 04 januari 2026 om 13:00TikTok
Jutta
Jutta Leerdam begint op steeds meer manieren op haar vriendje Jake Paul te lijken. Maar vooral zijn doorzettingsvermogen is iets wat ze nu oppakt. 
De prachtige schaatsster Jutta Leerdam begint steeds meer op Jake Paul te lijken en dat is vooral te merken aan haar mindset. “I fall flat on my face but will come back stronger,” schreef ze onlangs, een uitspraak die net zo goed uit de mond van Jake Paul had kunnen komen. En alsof dat nog niet duidelijk genoeg was, hing er tussen de regels door nog een onuitgesproken boodschap: "ik wil vooral mezelf bedanken" en dat is geen toeval. Sinds hun relatie is Jutta uitgesprokener en zelfverzekerder dan ooit. Met veel meer overtuiging dan voorheen laat ze zichzelf online zien. Dat is ook niet zo gek als je kijkt naar wie ze date en wat voor leven Jake erop na houdt. Dan moet je na een tijdje ook wel wat zelfverzekerder in je schoenen gaan staan om dat vol te houden. Jutta sprak haar fans van de week toe op TikTok en dat werd ontvangen met gejuich en complimenten. 

Jutta Leerdam is weer terug na pijnlijke val

Na haar pijnlijke val en de teleurstelling rond de 1000 meter laat Jutta zien dat ze niet blijft hangen in zelfmedelijden. Integendeel, want waar andere sporters zich terug zouden trekken en juist hun wonden likken, kiest zij voor een groot statement: Vallen hoort erbij, sterker terugkomen is het enige dat telt. Het is precies die Amerikaanse mentaliteit die Jake Paul al jaren uitdraagt en die steeds meer doorsijpelt in Jutta’s manier van communiceren. “I fall flat on my face, but I'll come back” klinkt het uit de mond van Jutta. Het is wel duidelijk dat Jutta er de afgelopen tijd flink wat zelfvertrouwen heeft bijgewonnen en dat staat haar absoluut goed. Haar fans zijn in ieder geval door het dolle heen om Jutta zo te zien. 

Jutta Leerdam toch te zien in Milaan straks

Jutta Leerdam mag ondanks haar val tóch mee naar de Winterspelen en dat nieuws maakte ze zelf bekend met een duidelijke boodschap richting Milaan. “See you in Milan for the 500 & 1000m” schreef ze, gevolgd door een uitleg die laat zien hoe knap ze zich heeft herpakt. Na haar val op de 1000 meter wist ze de knop om te zetten, herfocuste ze zich volledig en plaatste ze zich alsnog via de 500 meter voor de Olympische Spelen. In totaal mogen slechts negen Nederlandse vrouwen zich kwalificeren voor de Winterspelen, en Jutta was er daar één van dankzij haar prestatie op de 500 meter. Omdat er op de 1000 meter nog één plek beschikbaar bleef, besloot de KNSB haar ook voor die afstand aan te wijzen. De opluchting spat ervan af. Waar het voor Jutta begon met een harde klap en teleurstelling, eindigt het alsnog met een Olympisch ticket voor beide afstanden. “So grateful that everything worked out. Milan, here we come,” laat ze nog even zelfverzekerd weten aan haar fans. En die juichen met haar mee. 
loading

Loading