Naar inhoud springen

Anouk Hoogendijk wil er tegenaan gaan met vriend in kelder, maar hij heeft geen puf

Nieuws
Instagram
Anouk Hoogendijk
Anouk Hoogendijk heeft haar eigen trainingsruimte inmiddels behoorlijk serieus aangepakt. De voormalig Oranje Leeuwin hoeft voor een stevige sessie niet eens meer de deur uit, want thuis staat genoeg materiaal klaar om zichzelf flink af te matten. Dat biedt natuurlijk ook mogelijkheden voor een gezamenlijke workout met haar verloofde Pieter. Anouk lijkt daar zelf in ieder geval helemaal voor in te zijn. Het probleem zit alleen aan de andere kant. Wanneer zij er samen tegenaan wil gaan, blijkt Pieter behoorlijk weinig puf over te hebben.

Anouk Hoogendijk heeft haar eigen speelkelder ingericht

De ruimte waarin Anouk tegenwoordig kan trainen, zag er een paar weken geleden nog heel anders uit. Ze liet eerder zien hoe een rommelige garage stap voor stap werd omgebouwd tot een echte thuisgym. Er kwam onder meer een power rack en trainingsbank in te staan en Anouk vroeg haar volgers zelfs wat er volgens hen absoluut nog ontbrak. “Van rommel-garage tot trainingsruimte”, schreef ze destijds trots bij de verbouwing, zo is terug te zien bij Imginn. Nu het grootste werk erop zit, kan er dus eindelijk gebruik van worden gemaakt. En als je zo’n ruimte thuis hebt, is het natuurlijk wel zo gezellig wanneer je partner af en toe aansluit. Anouk lijkt daar zelf niet moeilijk over te doen en probeert Pieter mee te krijgen in haar sportieve plannen. Alleen blijkt enthousiasme niet automatisch besmettelijk.

Pieter heeft na de tropenjaren weinig energie over

Dat Pieter niet altijd staat te springen om na een lange dag ook nog gewichten te gaan tillen, komt niet helemaal uit de lucht vallen. Anouk en haar verloofde hebben al jaren openlijk verteld over hun chronische slaaptekort sinds de komst van hun zoons Sonny en Jip. Beide kinderen bleken slechte slapers en daardoor draaien hun ouders regelmatig nachten die bepaald niet bevorderlijk zijn voor een stevige avondsessie in de gym. Anouk vertelde eerder zelfs dat daten tegenwoordig een heel andere betekenis heeft gekregen. Tegen Ouders van Nu zei ze: “Datenights hebben we niet meer. Onlangs hebben we een oppas ingehuurd om vervolgens een hele middag te slapen.” Dan is het misschien niet zo gek dat Pieter bij het vooruitzicht van samen zweten in de kelder niet onmiddellijk van enthousiasme opspringt.
Nu nog even doorslapen en dan zijn er echt helemaal geen excuses meer om te gaan sporten Pieter 😜😅
- Anouk Hoogendijk
De twee zijn overigens al jarenlang samen. In 2025 vroeg Pieter haar ten huwelijk en inmiddels proberen ze langzaam plannen te maken voor de bruiloft. Dat verloopt ongeveer net zo energiek als zijn enthousiasme voor de thuisgym. Anouk vertelde onlangs dat ze door de drukte en vermoeidheid nog nauwelijks aan de voorbereidingen waren toegekomen.

Anouk zelf heeft de sportknop juist weer volledig omgezet

Bij Anouk lijkt de energie voor trainen momenteel juist weer terug te zijn. Eerder dit jaar gooide ze haar leefstijl flink om met een traject van zes weken. Ze zette iedere dag minimaal 10.000 stappen, deed vijf krachttrainingen per week, paste intermittent fasting toe en hield haar voeding strak in de gaten. Het resultaat verbaasde zelfs haarzelf. “Ik vind het bizar wat je in 42 dagen kan bereiken met gezonde voeding en sport”, schreef ze volgens Vrouwenvoetbalnieuws. Daarbij gaf Anouk eerlijk toe dat niet eens alle trainingen waren gelukt, omdat haar thuissituatie en gezondheid soms roet in het eten gooiden. Toch kreeg ze daardoor blijkbaar de smaak weer flink te pakken.
Dat ze vervolgens haar eigen trainingsruimte laat bouwen, past daar perfect bij. Geen reistijd naar een sportschool en geen excuus meer wanneer het buiten slecht weer is. Alleen is er nu nog één uitdaging over: Pieter zover krijgen dat hij daadwerkelijk naast haar verschijnt.

In de kelder moet Anouk het voorlopig zelf doen

Voorlopig lijkt Anouk dus meer zin te hebben om samen los te gaan dan haar verloofde. Dat hoeft overigens niets te zeggen over hun relatie. Pieter heeft simpelweg jarenlang slaaptekort verzameld en combineert het gezinsleven met zijn eigen werk. Soms wint de bank het dan gewoon van een halterstang. Anouk kan gelukkig prima zonder trainingspartner uit de voeten. Na meer dan honderd interlands, jaren topsport en haar recente fitnesstraject weet ze inmiddels precies hoe ze zichzelf aan het werk moet zetten. Haar thuisgym staat klaar en zijzelf duidelijk ook.
Of Pieter binnenkort alsnog genoeg puf verzamelt om samen met haar de kelder in te duiken, moet nog blijken. Tot die tijd zit Anouk in ieder geval niet stil. Zij wil er duidelijk tegenaan. Alleen moet haar verloofde nog even overtuigd worden dat beneden zweten soms óók een prima datenight kan zijn.
loading

Loading