Quinty Misiedjan is er even tussenuit en dat doet haar duidelijk goed. Terwijl veel mensen nog in de standaard “werk, koffie, regenjas”-modus zitten, laat Quinty zien hoe je het leven ook kunt aanpakken: gewoon richting de tropen, zon op je gezicht en vooral heel veel water om in te plonzen. Want tijdens haar vakantie heeft Quinty een ontdekking gedaan waar ze zelf nogal enthousiast van wordt… ze blijkt héél erg van zwemmen te houden. Maar natuurlijk wel met één belangrijke voorwaarde.
Quinty ontdekt ineens een nieuwe hobby
Soms kom je er pas achter wat je écht leuk vindt als je op de juiste plek bent. En bij Quinty is dat dus het water. In haar nieuwste Instagram-post laat ze zien dat ze helemaal losgaat in de zee of een heerlijk warm zwembad. Niet even een voorzichtig pootje baden, maar echt: zwemmen, dobberen, onder water kijken, genieten. Je ziet aan alles dat ze zichzelf prima vermaakt.
En dat is ook meteen het leuke aan Quinty: ze deelt dit soort vakantiedingen op een manier die heel herkenbaar is. Niet alsof ze een reisbrochure is, maar alsof ze gewoon even blij is en dat met haar volgers wil delen.
Eén duidelijke eis: het water moet warm zijn
Maar Quinty is wel eerlijk. Ze houdt van zwemmen… als het water warm is. En dat begrijpen we stiekem allemaal. Want ja, zwemmen in tropische temperaturen is heerlijk. Zwemmen in water waar je tenen spontaan van bevriezen? Daar worden maar weinig mensen gelukkig van.
Quinty zegt het zoals het is. Geen stoer gedoe van “ik duik overal wel in”. Nee: warm water, dan is ze erbij. En eerlijk is eerlijk: dat maakt het ook veel grappiger. Want het is precies zo’n ontdekking die je op vakantie doet. In Nederland denk je bij zwemmen vaak aan “brr”, maar daar? Daar voelt het als luxe.
Tropische beelden waar je direct jaloers van wordt
De foto’s stralen die echte vakantievibe uit: zon, kleur, rust en dat typische gevoel van “ik hoef even helemaal niks”. Je ziet Quinty genieten van het moment, alsof ze zelf ook verbaasd is hoe blij ze hiervan wordt. Het is niet alleen zwemmen, het is gewoon het hele plaatje eromheen: warm weer, mooie omgeving en het idee dat je even nergens aan hoeft te denken.
Quinty blijft lekker zichzelf
Wat je ook merkt: Quinty probeert er geen “kijk mij eens”-moment van te maken. Ze komt juist heel relaxed over. Ze deelt gewoon wat ze meemaakt, inclusief haar nuchtere opmerking over dat warme water. En daardoor voelt het niet als opscheppen, maar als een gezellig kijkje in haar vakantie.
Conclusie: Quinty is verkocht
De eindstand is duidelijk:
Quinty Misiedjan heeft zichzelf kletsnat een nieuwe liefde ontdekt. Zwemmen is fantastisch zolang het water lekker warm is. En als ze nog even in de tropen blijft rondhangen, dan kunnen haar volgers zich vast opmaken voor nog meer zonnige updates. Want als Quinty eenmaal iets leuk vindt, dan deelt ze het ook meteen alsof je er zelf bij bent.