Optreden Klaas Dijkhoff zorgt voor schokgolf: "Wat is er met die man gebeurd?" (video)

Nieuws
woensdag, 05 februari 2025 om 8:00 Instagram
klaas dijkhoff de slimste mens

Tina Nijkamp bespreekt het laatste televisienieuws in haar podcast en focust zich deze keer op politicus Klaas Dijkhoff.

Ooit was Klaas Dijkhoff dé ster van De Slimste Mens. Tijdens zijn eerste deelname aan het programma, wist hij het publiek te charmeren met zijn scherpe humor, gevatte opmerkingen en ontspannen uitstraling. De politicus combineerde die charme en humor met een flinke portie parate kennis, waardoor hij het ontzettend ver schopte in het programma. De kijkers vonden hem ook helemaal te gek. Maar nu hij weer terug is voor de jubileumversie van het programma, lijkt er een hele andere Klaas te zitten. En die is stukken minder leuk om naar te kijken. Tina Nijkamp laat in haar podcast even haar duidelijke mening horen1

Klaas Dijkhoff is de chagrijnige oudoom geworden

Tina Nijkamp is niet te spreken over het optrede van Klaas Dijkhoff bij De Slimste Mens. Want waar was de opgewekte, vlotte Klaas Dijkhoff gebleven? In plaats van de energieke en grappige deelnemer, kreeg het publiek een soort chagrijnige oudoom te zien. Het enige wat volgens Tina nog ontbrak was een grote sigaar in zij mond en dan was het plaatje compleet. De altijd kritische televisie recensent vond het maar niets. Volgens haar leek Klaas "wel 65 jaar oud." Hij zat onderuitgezakt, had een norse blik en leek niet de moeite te nemen om zelfs maar een klein beetje enthousiast over te komen. En van zijn scherpe en gevatte humor bleek ook nog maar weinig over. Tina hield niets heel van de politicus in haar review. Bekijk haar podcast fragment snel hier!

Klaas Dijkhoff

Een hele andere Klaas Dijkhoff in de studio

Het leek wel alsof er een hele andere Klaas Dijkhoff in de studio aanwezig was. Want het contrast met zijn eerdere deelname was groot en dat viel niet alleen Tina op. Meer mensen lijken de nieuwe afleveringen met de politicus niet bepaald een schot in de roos te vinden. In plaats van de charmante, nuchtere Klaas, zagen ze een man die vooral veel klaagde. Van zijn vrolijke uitstraling was ook nog maar weinig over in de aflevering. Misschien heeft hij iets te veel tijd doorgebracht met het nukkige jurylid Maarten van Rossem. Want de eens zo lekker 'down to earth' politicus was opeens een stuk minder vrolijk dan je van hem verwacht.

Klaas Dijkhoff niet meer zo humorvol als vroeger

Mediajournalist Mark Koster was te gast bij Tina Nijkamp in de podcast en die was het wel eens met Tina haar opmerkingen over de politicus. Er leek een hele andere Klaas te zitten als wat ze gewend waren. "Ik vind hem helemaal niet meer humorvol," besloot Tina Nijkamp. Waar Klaas vroeger veel sympathieker overkwam, heeft hij dat nu een beetje verloren. Mark voegde daar nog aan toe dat Klaas mogelijk niet meer zo geïnteresseerd is in tv-optredens en dat hij daarom wat minder zijn best aan het doen is. Wat de reden ook is, er zat duidelijk een andere Klaas Dijkhoff dan mensen gewend waren en dat leverde een stuk minder mooie televisie op helaas.