Lale Gül en Kim Feenstra worden gigantisch voor paal gezet na aankondiging De Verraders

Nieuws
dinsdag, 08 april 2025 om 16:17
lale gul foto

Het nieuwe seizoen van De Verraders komt eraan! Kijkers zijn alleen niet tevreden met de deelnemerslijst. Wie zijn deze BN'ers? Zelfs toch wel bekende dames als Lale Gül en Kim Feenstra worden op één hoop gegooid met de onbekende c-garnituur...

Het nieuwe seizoen van De Verraders is aangekondigd en dat zorgt zoals altijd voor veel ophef. Maar niet door een spannende twist of een verrassend spelverloop. Nee, dit keer draait alles om de deelnemerslijst. En vooral om de vraag: Wie zíjn dit in vredesnaam?

Kleine namen, grote ophef

Lale Gül en Kim Feenstra zijn twee van de ‘grote namen’ die dit seizoen meedoen. Althans, zo werden ze gepresenteerd. Maar op social media dachten kijkers daar héél anders over. De reacties zijn niet mals. De rest van de cast? Voor veel mensen totaal onbekend. En dat leidde tot keiharde grappen. Je zou bijna denken dat RTL per ongeluk de deelnemerslijst van Wie is die gast?! heeft gedeeld.

Van schrijfster tot saboteur?

Vooral de deelname van Lale Gül roept vragen op. De schrijfster staat bekend om haar uitgesproken meningen en openheid, maar gaat nu dus meedoen aan een programma waarin liegen en bedriegen centraal staan. Ironisch? Absoluut. Of juist geniaal? Dat zal moeten blijken. Kim Feenstra daarentegen is gewend aan spotlights, maar of ze zich staande houdt in een spel vol wantrouwen en achterdocht… spannend!

Wat is De Verraders ook alweer?

Even een opfrisser: De Verraders is een psychologisch spel waarin bekende Nederlanders samen opdrachten uitvoeren. Ondertussen proberen drie geheime ‘verraders’ het spel van binnenuit te saboteren. De rest van de groep moet proberen ze te ontmaskeren. Denk: bondjes, blikken vol wantrouwen en elke aflevering een spannende executie. Het is alsof Wie is de Mol? en Expeditie Robinson samen een thrillerbaby hebben gekregen.

lale gul 10

De comments zijn genadeloos (en hilarisch)

Het internet is duidelijk niet onder de indruk. Onder de aankondiging van de nieuwe cast barst het los van de reacties. Kijkers lijken meer geïnteresseerd in het gebrek aan bekendheid dan in het spel zelf. Een paar van de scherpste opmerkingen:

"Eindelijk een seizoen met ONbekende Nederlanders!" "Zijn de echte BN’ers allemaal met vakantie?" "Wie zijn deze mensen in vredesnaam?" "Ik dacht dat ik oud werd, maar blijkbaar is dit gewoon seizoen 1 van Expeditie Nobody." "Zitten de échte BN’ers in het buitenland of zo?" "Lale Gül? Is dat geen schrijfster? Sinds wanneer doet zij aan reality mee?"

Of het een spannend seizoen wordt, moet nog blijken. Maar als het om entertainment gaat, is de commentsectie nu al een winnaar. En eerlijk is eerlijk: als dit seizoen net zo sappig wordt als de reacties, dan zitten we voorlopig goed.