Naomi van As en Ellen Hoog plagen elkaar met spelletje op de bank

Nieuws
dinsdag, 21 april 2026 om 10:45Instagram
Naomi van As en Ellen Hoog
Naomi van As en Ellen Hoog laten opnieuw zien waarom ze zo’n sterk duo vormen. De voormalig tophockeysters zitten samen op de bank, maar zelfs daar blijft de competitie aanwezig. In een speels fragment dagen ze elkaar uit met een simpel, maar steeds moeilijker wordend spelletje.

Simpel spelletje wordt al snel lastig

In het fragment beginnen Naomi en Ellen met een ogenschijnlijk eenvoudig spel. Om de beurt tellen ze op, maar elke ronde wordt het een stukje moeilijker gemaakt. Eerst gaat het nog om losse cijfers, maar al snel veranderen de regels. In plaats van alleen tellen, mogen ze woorden en uiteindelijk zelfs hele zinnen toevoegen. Daardoor wordt het spel steeds ingewikkelder en moeten ze goed opletten om geen fouten te maken.
Wat begint als een luchtige bezigheid op de bank, verandert al snel in een fanatieke uitdaging. En zoals we van het duo gewend zijn, laten ze elkaar geen moment met rust.

Competitief, zelfs op de bank

De speelse prikjes over en weer laten zien dat hun onderlinge band nog altijd gebaseerd is op competitie én humor. Zelfs bij zo’n simpel spelletje proberen ze elkaar te slim af te zijn. Dat fanatisme is niet gek als je bedenkt waar ze vandaan komen. Naomi van As en Ellen Hoog hebben jarenlang op het hoogste niveau gehockeyd en weten als geen ander hoe het is om te presteren onder druk.

Van hockeyveld naar Hyrox

Die sportieve instelling nemen ze nog altijd mee in alles wat ze doen. Zo zijn ze tegenwoordig regelmatig samen te vinden bij Hyrox-evenementen, een combinatie van hardlopen en fitnessoefeningen.
Voor het duo is Hyrox inmiddels geen onbekend terrein meer. Eerder dit jaar deden ze al mee aan een editie in Amsterdam, waar ze een sterke tijd neerzetten.

Snellere tijd in Rotterdam

Ook in Rotterdam stonden ze samen aan de start van een duorace. En daar wisten ze zichzelf opnieuw te verbeteren. Waar ze eerder nog rond de 1 uur en 10 minuten finishten, scherpten ze hun tijd nu aan naar 1:09:26. Een prestatie waar ze trots op kunnen zijn, al ging het niet zonder slag of stoot. Volgens Ellen kwamen ze “al scheldend over de finish” in Ahoy.

“Nooit meer dit”… tot de volgende keer

Tijdens de race zouden uitspraken als “ik vind er geen reet aan” en “nooit meer dit” regelmatig zijn gevallen. Toch zegt dat bij dit duo weinig. Want ondanks het afzien staat de volgende uitdaging alweer op de planning. In september verschijnen Naomi en Ellen namelijk opnieuw aan de start, dit keer bij de Hyrox in Maastricht.

Vriendschap buiten de sport

Wat Naomi en Ellen zo bijzonder maakt, is dat hun band niet alleen gebaseerd is op sport. De twee zijn al jarenlang goede vriendinnen en trekken ook buiten het sporten veel met elkaar op.
Ze werken zelfs samen. In hun podcast bespreken ze wekelijks opvallende sportmomenten, delen ze persoonlijke verhalen en komen er regelmatig grappige anekdotes voorbij.

Succesvolle podcast samen

In de podcast, die elke maandag verschijnt, nemen ze luisteraars mee in hun wereld. Van sportnieuws tot persoonlijke ervaringen en dilemma’s, alles komt voorbij. Die combinatie van inhoud en humor maakt de podcast populair bij een breed publiek. Het laat ook zien dat hun samenwerking verder gaat dan alleen sporten.

Sterk duo, in alles wat ze doen

Of ze nu op de bank zitten met een spelletje, samen een Hyrox lopen of een podcast opnemen, Naomi van As en Ellen Hoog blijven een sterk duo. De combinatie van vriendschap, competitie en humor zorgt ervoor dat ze altijd weten te entertainen. En als het aan hen ligt, blijft dat voorlopig nog wel even zo.
loading

Loading