Antine walgt van Denise na afgang bij De Hanslers: "Dat eeuwige gejank"

Nieuws
dinsdag, 16 december 2025 om 17:00
antinealgra
De bom is ontploft! Na de veelbesproken afleveringen van De Hanslers, waarin het drama rondom Denise (inmiddels ex-vriendin van Mike Hansler) weer flink werd opgerakeld, laat Antine geen spaan heel van haar voormalige realitycollega. In een vurige reactie, die in één oogopslag laat zien hoe hoog de irritatie bij haar is opgelopen, zet ze Denise neer als iemand die al te graag de slachtofferrol pakt. “Dat eeuwige gejank van Denise, ik trek het gewoon niet meer,” bijt Antine haar toe. Het zijn woorden die na-echoën, zeker omdat ze al maanden opvallend stil was gebleven.
reality_fbi's2025-12-16-9.34.653 story

‘Iedereen doet nu alsof dit nieuw is’

Wat Antine misschien nog het meest steekt, is de golf verontwaardiging die na de uitzending over sociale media rolde. Volgens haar doen kijkers nu alsof ze plots ‘ontdekken’ hoe controlerend moeder Monique Hansler zich kan gedragen, terwijl dat volgens Antine altijd al zichtbaar was. “Mensen beginnen nu pas te zien wat ik destijds al zag, maar ik heb er toen geen mediacircus van gemaakt,” zegt ze. Die opmerking is veelzeggend: Antine positioneert zichzelf als degene die de storm destijds tijdens Winter Vol Liefde waardig doorstond, terwijl Denise volgens haar nu vooral de publiciteit opzoekt.

‘Denise is zélf niet eerlijk geweest’

Daar blijft het niet bij. Antine vindt dat in het verhaal van Denise cruciale details worden weggelaten. In haar woorden: er wordt gedaan “alsof Denise gemarteld is.” Denise presenteert zich volgens haar als “het grootste slachtoffer op aarde,” maar zou verzwijgen dat zij zelf “óók gigantisch heeft gelogen.” Antine verwijst naar eerdere uitspraken van Denise over haar relatie met Mike; die zouden volgens haar simpelweg niet kloppen. Met andere woorden: niet alleen de toon, ook de inhoud van Denise’ verhalen deugen volgens Antine niet.

‘Alles waar ze nu om jankt, deed ze zelf ook’

Het hardste schot komt op het einde. Antine noemt het ronduit ironisch dat Denise anderen gedrag verwijt dat zij zelf in het verleden zou hebben vertoond. “Alles waar ze nu zo om jankt, heeft ze zélf ook gedaan bij mij,” klinkt het. Daarmee draait ze het beeld dat in De Hanslers ontstond Denise als gekwetste partij vol in de tegenwind. Het is een frontale aanval op Denise’ geloofwaardigheid, en precies het soort munitie waar realitypubliek acuut stil van wordt, om er daarna nóg harder over te praten.
Volgens Antine is het verhaal “eenzijdig en overtrokken neergezet.” Die formulering raakt aan de kern van haar kritiek: ze vindt dat nuance ontbreekt en dat er selectief wordt geknipt en geplakt. Het verklaart ook waarom ze zich nu pas zo fel uitspreekt. Waar ze eerder wegbleef van de spotlights, wil ze nu voorkomen dat het frame – Denise als eeuwig slachtoffer, alle schuld bij de ander – definitief blijft hangen. Door de camera resoluut terug te draaien, dwingt ze het publiek om nog eens te kijken: klopt dit plaatje wel?

Naschokken voor de realitybubbel

Wat je ook van Antine of Denise vindt, duidelijk is dat De Hanslers opnieuw precies doet waar het programma goed in is: olie op een al smeulend vuurtje gooien. Antine’s uithaal legt een diepe scheur bloot in een groep mensen die elkaar op televisie én daarbuiten maar moeilijk loslaten. Of Denise inhoudelijk reageert op deze salvo’s, moet blijken. Eén ding is zeker: met quotes als “Dat eeuwige gejank” en “ze heeft zelf ook gigantisch gelogen” is het seizoen van natrillen nog lang niet voorbij.
loading

Loading