André Gerardus (Dré) Hazes (Woerden, 21 januari 1994) is een Nederlandse zanger en presentator, bekend als de jongste zoon van de overleden volkszanger André Hazes sr. Hij groeide op in Vinkeveen en Amsterdam. Na het overlijden van zijn vader hield de 10-jarige Hazes een toespraak tijdens diens afscheidsceremonie in de Johan Cruijff ArenA. Hij verscheen op televisie met duetten van zijn vader in het programma "In duet met Hazes" en speelde in musicals en televisieseries. Hazes vormde een duo met zijn zus Roxeanne en zet zijn carrière voort als solozanger en presentator, met optredens, albums, tv-shows, kledinglijnen en deelname aan programma's zoals "Liefde voor Muziek". Hij weet zich zeker altijd goed bezig te houden dus!
André Hazes Jr. heeft een opmerkelijk liefdesleven gehad met diverse vrouwen, waaronder Bridget Maasland, Sarah van Soelen en Anne Rose Zonneveld. Momenteel is hij gelukkig met Monique Westenberg, met wie hij eerder ook een relatie had. Samen hebben ze dan ook een zoon genaamd André.
De afgelopen jaren heeft André Hazes Jr. aanzienlijk vermogen vergaard met zijn verschillende optredens. Zijn totale vermogen wordt geschat op ongeveer 2,4 miljoen euro. Niettemin had hij een kortlopende schuld van bijna €1,6 miljoen. Daarnaast bezit de Nederlandse zanger nog twee panden, gelegen in Berkel en Rodenrijs en Vinkeveen, die samen naar schatting een waarde hebben van 1,3 miljoen euro.
André Hazes Jr. heeft een lang en turbulent liefdesverleden met Monique Westenberg. De twee zijn meerdere keren samen geweest en uit elkaar gegaan. Samen hebben ze een zoon genaamd André Hazes III, geboren in oktober 2016. Ondanks de ups en downs in hun relatie proberen ze toch betrokken ouders te blijven voor hun zoon. In het entertainment gerelateerde nieuws is de relatietussen Hazes en Westenberg vaak onderwerp van gesprek, vooral vanwege de verschillende breuken en verzoeningen die de media breed uitmeten.
Hazes Jr. begon zijn muziek carrière op jonge leeftijd en heeft sindsdien al veel indrukwekkende hits uitgebracht. Liedjes zoals "Leef" en "Ik haal alles uit het leven" zijn uitgegroeid tot volksliederen in Nederland. Hij heeft diverse succesvolle concerten gegeven, waaronder zijn jaarlijkse shows in de Ziggo Dome, die steevast uitverkocht zijn. Zijn leven en carrière zijn zo bijzonder dat er zelfs een boek over hem is geschreven door Guido den Aantrekker, getiteld André Hazes Jr: Grote jongen, Zoon, Zanger, Zondaar. In het boek wordt zijn persoonlijke en professionele leven belicht.
André Hazes Jr. is enorm actief op zijn Instagram. Hij houdt zijn fans regelmatig op de hoogte van zijn leven. Zijn opvallende kapsel dat vaak varieert in stijl, en zijn tatoeages zijn terugkerende thema's in zijn posts en blijven onderwerp van gesprek. In 2021 werkte hij samen met zanger Mart Hoogkamer aan het liedje "Ik ga zwemmen", waarvan de videoclip een grote hit werd en veel bekeken is op YouTube en het nummer is ook altijd te horen wanneer het eenmaal weer carnaval is. Zijn aanwezigheid op sociale media draagt bij aan zijn populariteit en verbindt hem direct met al zijn fans.
Familie: (vader) André Hazes, (moeder) Rachel Hazes, (zussen) Roxeanne en Nathalie Hazes, (broer) Melvin Hazes