Jutta Leerdam heeft een aantal oude foto’s weer terug gevonden. En daar maakt ze haar volgers erg blij mee.
De prachtige Jutta Leerdam deelt mooie foto’s met knap zusje
Natuurlijk weet je al dat Jutta Leerdam er geweldig uit ziet. Maar wist je ook al dat haar zusje er echt bijzonder mooi bij loopt. Dat bewijs deelt Jutta zelf op haar Instagram met haar volgers. De knappe blondine heeft namelijk een aantal foto’s terug gevonden van haar en haar zusje op vakantie. En die deelt ze natuurlijk maar al te graag. Want zowel Jutta als haar zusje zien er op de plaatjes echt beeldschoon uit. En dat valt niet te missen. Het is maar een geluk dat Jutta deze plaatjes nog kon redden, want anders had je nu niet kunnen genieten van deze heerlijke kiekjes.
Lees ook: Jutta Leerdam laat Jake Paul flink zweten in intieme video
Dit bericht op Instagram bekijken
Jutta en haar zus delen prachtige vormen met de fans van Jutta
De ontzettend knappe zusjes delen zo te zien meer dan alleen maar een achternaam. Zo zijn beide dames ook nog eens ontzettend knap. En dat merk je wel als je de verlate vakantie foto’s van het duo zo mag zien. De prachtige vrouwen weten de fans van Jutta in ieder geval wel weer flink te bekoren met de foto’s van hun geweldige lichamen. Natuurlijk dragen Jutta en haar zusje ook nog eens heerlijke setjes om ervoor te zorgen dat hun lichaam er ontzettend goed uit ziet. En dat zorgt er weer voor dat beide dames echt veel mooier nog op de foto staan. De fans van Jutta zijn het er in ieder geval mee eens, die kijken namelijk hun ogen uit met dit verrukkelijke plaatje.
Lees ook: Video: Jutta Leerdam glijdt over de vloer in strak sportbroekje
Dit bericht op Instagram bekijken
Jutta Leerdam heeft er een soort van zusje bij
De knappe blondine heeft er toch nog een soort van zusje bij gekregen. De schaatsster heeft namelijk sinds kort een eigen beeld in Madame Tussauds staan. En die lijkt als twee druppels water op de knappe sporter. Dat moest Jutta natuurlijk even van dichtbij zien. En dus ging ze op pad naar Madame Tussaud om te zorgen dat ze haar beeld kon inspecteren. Jutta kwam tot de conclusie dat ze er zelf, inclusief mooie vormen, beter uitzag dan haar beeld, maar dat het toch wel een erg goede replica was.
De prachtige vormen van Jutta Leerdam
Het is toch wel bijzonder dat iemand de knappe sporter zo goed heeft kunnen namaken. Natuurlijk helpt het dat Jutta zoveel mooie foto’s van zichzelf online heeft staan. Dat zorgt er absoluut voor dat het makkelijker werken is aan haar namaakversie. Natuurlijk gaat er niks boven de echte Jutta met haar aantrekkelijke vormen en dus is het maar fijn dat ze zoveel foto’s plaatst op haar social media. Dan kan je tenminste nog genieten van de echte verleidelijke schaatsster.